BestHill Work - Job Offers

Elektryk przemysłowy - Niemcy

Expiry date: 09-04-2024
Job vacancies: 4
Regions: Germany 90768 Fürth

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy na terenie Niemiec, Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy. Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Elektryk przemysłowy / Monter szaf sterowniczych

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferta pracodawcy:

osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 789 362 250  lub 799 956 165

Aktualne oferty pracy : www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli :

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Joanna Hillbruner prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą BestHill Work Joanna Hillbruner ul.Konarskiego 1,39-215 Czarna NIP: 6831789306 REGON:367242641. Administratorem jest agencją zatrudnienia, która świadczy usługi pośrednictwa pracy, polegające na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Możesz się skontaktować z Administratorem pod numerem telefonu: + 48 789 362 250 oraz pod adresem e-mail: j.hillbruner@besthillwork.eu. Celem zbierania Twoich danych osobowych jest świadczenie przez Administratora usług pośrednictwa pracy, polegających na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do świadczenia Tobie ww. usług przez Administratora, w tym do podjęcia działań prowadzących do zawarcia z Tobą umowy o kierowanie do pracy za granicą u pracodawcy zagranicznego prowadzącej do podjęcia przez Ciebie zatrudnienia bezpośrednio u tego pracodawcy (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych) oraz do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze w związku z tego typu usługami (art. 85 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, tekst jednolity: Dz.U. 2017 poz. 1065). Jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów innych (w tym przyszłych) rekrutacji, to dane te są zbierane również w celu oferowania Tobie możliwości podjęcia zatrudnienia u pracodawców zagranicznych z ww. państw za pośrednictwem Administratora. Podstawą przetwarzania tych danych jest wyrażona przez Ciebie zgoda (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych). Twoje dane osobowe wskazane w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji i świadczenia Tobie przez Administratora usługi pośrednictwa. Pozostałe dane osobowe, które nie są wymagane przez przepisy prawa, a które przekazałeś Administratorowi (np. zdjęcie swojego wizerunku), są przetwarzane na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, które podałeś oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie odwołania zgody lub realizacji swoich praw proszę kierować na adres e-mail: j.hillbruner@besthillwork.eu Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe Administrator przetwarza w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres prowadzenia tego procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez okres 6 miesięcy od momentu umieszczenia ogłoszenia o rekrutacji, a jeżeli rekrutacja zakończyła się powodzeniem i podpisałeś z Administratorem umowę o kierowanie do pracy u pracodawcy zagranicznego, to Twoje dane będą przechowywane przez czas trwania okresu związanego z wykonywaniem tej umowy, aż do upływu okresu przedawniania roszczeń związanych z zawarciem i wykonywaniem tej umowy. Jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów innych procesów (w tym przyszłych) rekrutacji, to dane te będą przechowywane przez nas przez okres 24 miesięcy licząc od momentu wyrażenia przez Ciebie zgody lub do momentu jej odwołania lub żądania zaprzestania ich przetwarzania. Dane udostępnione przez Ciebie Administrator powierza do przetwarzania dostawcy systemu informatycznego “EmploySystem” – spółce ES Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Złotej 7/18, 00-019 Warszawa, KRS: 0000575902 oraz pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec , z którymi współpracuje Administrator, a którzy mogą być zainteresowane Twoją kandydaturą. Administrator nie podejmuje działań polegających na automatycznym przetwarzaniu Twoich danych, w tym ich profilowaniu. Administrator nie przekazuje Twoich danych na terytorium państw trzecich (poza Europejskim Obszarem Gospodarczym).

Zgadzam się na przetwarzanie przez Joannę Hillbruner prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą BestHill Work Joanna Hillbruner ul.Konarskiego 1,39-215 Czarna NIP: 6831789306 REGON:367242641. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji bądź rekrutacji na inne stanowiska niż niniejszym aplikuję, w tym przesyłania mi ofert pracy, a także na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec , z którymi współpracuje Administrator i które mogą być zainteresowane moją kandydaturą.

Zgadzam się na przetwarzanie przez Joannę Hillbruner prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą BestHill Work Joanna Hillbruner ul.Konarskiego 1,39-215 Czarna NIP: 6831789306 REGON:367242641. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacji na stanowisko na które niniejszym aplikuję oraz na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec z którymi współpracuje Administrator i którzy oferują możliwość zatrudnienia na tym stanowisku.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.