BestHill Work - Oferty Pracy

Elektryk/ Elektromonter - ze znajomością j.niemieckiego 12€ /h + opłacone zakwaterowanie

Data wygaśnięcia: 2018-03-10
Liczba wakatów: 20
Regiony: Niemcy Badenia Wirtembergia, Bawaria, Hesja

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Elektryk /Elektromonter

Oferujemy:

Wymagania:

  • ukończona szkoła kierunkowa , uprawnienia SEP (warunek konieczny)
  • znajomość j.niemieckiego w stopniu komunikatywnym(warunek konieczny)
  • doświadczenie na podanym stanowisku(warunek konieczny)
  • umiejętność pracy w zespole
  • auto na wyjazd (warunek konieczny)

Zakres obowiązków:

zastrzegamy sobie możliwość   kontaktu z wybranymi kandydatami

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny od pon- pt 9.00 do 17.00

789 362 250  lub 799 956 165

www.besthillwork.eu

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BestHill Work moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą.Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych osobowych ,ich poprawiania,zarządzania,zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak również zgoda na ich przetwarzanie jest dobrowolne.