BestHill Work - Oferty Pracy

Hydraulik - Monter instalacji sanitarnych

Data wygaśnięcia: 2018-09-02
Liczba wakatów: 4
Regiony: Niemcy Hamburg

Firma  BestHill Work  zajmująca się rekrutacją kandydatów do podjęcia pracy na terenie Niemiec ,Austrii i Holandii należy do prężnie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy.Posiadamy wpis do Krajowego Rejestru Agencji Pośrednictwa Pracy o numerze 16434.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko :

Hydraulik /Monter/2 osoby

Opis stanowiska:

Wymagania:

Oferujemy:

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod numerem 799 956 165 lub 789 362 250

Aktualne oferty pracy :

www.besthillwork.eu

 Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez BestHill Work moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji .Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych każdy ma prawo do wglądu do swoich danych ich poprawiania,zarządzania i zaprzestania przetwarzania oraz żądania ich usunięcia.Podanie danych jak też ich przetwarzanie jest dobrowolne.